Haber

Giyim bankasına gelen depremzedelere sıcak çorba

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde kurduğu giyim bankasına gelen depremzedelere ihtiyaçlarını karşılamak için sıcak çorba ikram ediyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin deprem bölgelerinden Antalya’ya gelen depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Doğu Garajı Kültür ve Ticaret Merkezi’nde kurulan ve 2 mağazadan oluşan Konfeksiyon Bankası kesintisiz hizmet vermeye devam ediyor.

SABAH VE AKŞAM SICAK ÇORBA

Türkiye’yi sarsan depremin ardından Büyükşehir Belediyesi, depremzedelerin yaşadıkları yerlerden ulaşımını sağlayarak Antalya’ya gelen depremzedeleri Doğu Garaj Kültür ve Ticaret Merkezi’ne getiriyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Aşevi’nde hazırlanan sıcak çorba, kayıt yaptırmaya gelen depremzedelerin giyim ihtiyacını karşılamak için sabah ve akşam saatlerinde ikram ediliyor. Ayrıca depremzedeler için bekleme çadırı kurularak sıcak çay ikramı yapılıyor. Monttan mantoya, iç çamaşırından eldivene, ayakkabıdan bebek kıyafetine kadar depremzedelerin oluşturduğu ihtiyaç listeleri misyoner tarafından anında temin edilerek vatandaşlara ulaştırılıyor.
 

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu