Haber

Sinan Akçıl: Muhafazakarım

Ünlü müzisyen Sinan Akçıl, Ceyda Düvenci’nin sunduğu “Bram Başka Chatler” programına konuk oldu.

Programda müzik kariyerine ilişkin dikkat çeken açıklamalarda bulunan Sinan Akçıl, iki kez evlenip boşandığı Burcu Kıratlı ile evliliğini ve ilişkisinde yaşadıklarını da ilk kez anlattı.

İşte Akçıl’ın açıklamalarından ana başlıklar:

“Ben farklıyım”

“Ben hiçbir zaman genç kızların sevgilisi olan ünlü bir pop şarkıcısı olmadım, bana o imaj aşılandı. Piyasadaki pop şarkıcısı arkadaşlarımı çok seviyorum ama kendimi onlara rakip olarak görmüyorum. Tam bir müzisyen, büyük müzisyenlere isyan etmiş biriyim.

“Tanrının bana fısıldadığı bir müzik tarzı var”

5 yaşımdan beri Tanrı’nın bana fısıldadığı bir müzik yolu var. Allah’ın bende açtığı bir ışık var. En zor anlarımda bana umut veren bir ışık.

Çok önemli bir müzisyen aileden geliyorum. Bu sıfat bana biraz kısır geliyor.”

“Ben muhafazakar bir adamım”

Akçıl, o dekolte için, “Ben muhafazakar bir adamım. Eski eşim Burcu Kıratlı’nın Amsterdam’da giydiği gelinlikten çok rahatsız oldum. Düğün gününe kadar gelinliği görmedim. Bana fazla açık geldi. Ben bu kadar açıklığa karşıyım. hayatımdaki kadınlar.

“Aynı kişiyle iki kez evlendim”

Aynı kişiyle 2 seyahat yaptım. Biri 5 ay sürdü, diğeri 8 ay sürdü. İlk defa boşanmak istedim, çok güzel, evet geçen gün Discover’da fotoğrafını gördüm, kızın hızının çok güzel olduğunu gördüm. “Ne kadar güzel bir kız” dedim. Burcu iyi bir kızdır.

“Biz evlenelim”

İlk başta gerçekten boşanmak istiyordum ama boşandıktan sonra tuhaf bir özlem hissettim ve bu kızla tekrar evlenmeliyim dedim. Plan yaptım, arkadaşlarımın sayesinde 12 gün sonra hallettik… Boktan bir akşam yemeği düzenledim, mekana baskın yaptım, tekneye bindirdim, kaçırdım, bir otelde oda ayırttım, kapattım. bahçesinde sabaha kadar konuştuk, sonra tekrar dışarı çıkmaya başladık. Neden Evlendim? Çıkmamalıyız, evlenmemiz gerektiğini söyledi, haklı.

Burcu Kıratlı

İlkinde babasına Facetime’da evleneceğimizi bile söylemiştik, ikincisinde evine gittik, davul çaldım, aldık, Hakan çok güzel bir gelinlik yaptı, bunu yapmak istedim. Ne o ne de ben orada kalmasın diye 8 ay sürdü. Bitti. Kendisiyle çok güzel anlar yaşadık. “Yaşadığım hiçbir şeyden pişman değilim.”dedi.

koyulhisar-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu